Spolupracujeme

Spolupracujeme

Naše firma spolupracuje s následujícími výrobci:

JOHNNY LOCO


NESLEDUJE SE


WAGNER & KÜHNER


Podnik s více než sedmdesátiletou tradicí (1945) jejichž výrobky znají zákazníci v bezmála třiceti zemích celého světa. Od roku 1992, kdy nastala nová kapitola v historii tohoto tradičního dodavatele brýlových obrub, se jako kometa prodral do top deseti největších dodavatelů brýlových obrub (v konkurenci více než 400 firem) přičemž nárůst obratu za tu dobu vysoko překročil hranici 300 %.

Poměr ceny a užitné hodnoty je v daném oboru doslova vzrušující. A právě tady si uvědomíme skutečnost, že společnost nejen pružně reaguje na nové módní trendy a vkus zákazníka, ale že se v oboru sama stala nositelem čerstvých a překvapivých idejí, kdy neprodává jen brýlové obruby, ale poskytuje zákazníkovi svými výrobky i nový životní pocit, možnost stát ve středu pozornosti a intenzivně prožívat duch času dnešní doby. Dnes kromě vlastních produktových řad zastupuje na trzích celého světa i tak slavné a renomované značky jako jsou AIGNER, HEAD, LIEBESKIND Berlín, MORE & MORE, nebo s.Oliver u kterých, více než jinde, platí, že kvalita je až na prvním místě. 

BRILLENMANN


Sortiment společnosti Brillenman, neveliké společnosti z Renningenu, jejíž zastoupení se pro společnost WEKOS podařilo získat, vhodně doplňuje nabízený sortiment o vysoce moderní až extravagantní modely. Její značky PASS, Xclusiv, +chock-, XXL, K16 znají zákazníci v celé řadě zemí. Vzhledem k omezeným seriím jednotlivých modelů je zajištěna značná exklusivita což ocení zjm. ti zákaznící, pro něž nejsou brýle jen zdravotní pomůcku, spotřebním zbožím nebo nutností, ale prostředkem jak se odlišit, zvýraznit a identifikovat sebe sama.

OPTICUNION


Villingen-Schwenningen, leden 1988. V době která nebyla pro německé optiky nijak růžová, Georg Günter Libuda, po provedení podrobné analýzy trhu a s notnou dávku podnikatelské odvahy, založil společnosti Libuda Optic World a Opticunion. Jak se ukázalo, tehdy správně rozpoznal příležitosti, nabídnout v době agresivního růstu obchodních řetězců vysoce kvalitní a módní kolekci nezávislému optikovi. Tento trend od té doby stále trvá a nabývá na síle. Pro společnost WEKOS – optik, s.r.o. pak tento mnohaletý obchodní partner představuje jeden ze základních stavebních kamenů v jejím porfoliu které předkládá svým zákazníkům.

LICEFA


Společnost LICEFA GmbH je jedním z nejstarších výrobců v oboru. Od roku 1907 „Lippische Celluloidwaren­fabrik“ vyráběla hlavně hřebeny na vlasy a plastové díly pro textilní průmysl. V roce 1947 rozšířila svoji výrobu a započala s produkcí brýlových obrub. Dnes je LICEFA středně velkou společností s téměř 70 zaměstnanci nacházející se v lokalitě Bad Salzuflen. Mnoho srovnatelných společností zmizelo v posledních letech z trhu. Společnost LICEFA nejen že přežila, ale díky úspěšné kombinaci tradičních hodnot s hodnotami moderní, rychlé marketingové společnosti, se dál úspěšně rozvíjí. V době, kdy většina lidí ani nezná výrobce jeho brýlových obrub, protože nejdůležitější jsou vzhled a cena, dále staví na tradičních hodnotách minulosti které umně kloubí s nejmo­dernějšími postupy. A na jejich produktech je to opravdu vidět.

KOBERG & TENTE


Ve městě Münstru je sídlo dalšího dodavatel se kterým společnost WEKOS – optik, s.r.o. spolupracuje a to více než dvacet let. Portfolio nabídky tohoto dodavatele zahrnuje modely od klasiky, přes módní obruby pro mladé až po populární retro. Většina modelů se pohybuje ve střední cenové kategorii a vhodně tak doplňuje celkovou nabídku naší společnosti.

APROPO


Nevelká firma a jediný náš dodavatel mimo SRN. Doplňuje portfolio nabídky naší společnosti zjm. o klasické modely za velmi příznivé ceny. Vedle toho jejím prostřednictvím můžeme našim odběratelů nabídnout poměrně rozsáhlý sortiment servisního materiálu (šroubky, sedla, stranice atp.) a také širokou kolekci akrylátových lup.

Neurčeno


Kromě toho společnost nakupuje různý jiný, zpravidla doplňkový sortiment (utěrky z mikrovlákna, pouzdra, lupy aj.) i od jiných dodavatelů. Zaplňuje tak mezery, aby její nabídka mohla uspokojit naše zákazníky v celé požadované šíři sortimentu.