O společnosti

O společnosti Wekos - optik s.r.o.

Společnost WEKOS – optik, s.r.o. působí na trhu více než 20 let (od r.1994). Byla založena v Rakovníku třemi společníky: p. Zdeňkem Weisem, PaedDr. Josefem Koutníkem a Ing.Lubošem Šnejdarem.

Od samého počátku byla společnost orientována na prodej zboží zjm. německých dodavatelů, od kterých získala pro Českou republiku výhradní zastoupení pro prodej brýlových obrub a slunečních brýlí jejich značek. Těch za dobu své existence přinesla na trh přes milion kusů. Vedle toho společnost nabízí také doplňkový sortiment (lupy, čisticí prostředky, standardní náhradní díly aj.)

Tím jistě nejvýznamnějším dodavatelem je společnost Wagner & Kűhner GmbH, jeden z hlavních lídrů nejen na německém ale i evropském a světovém trhu. Společnost W+K dodává své zboží do desítek zemí celého světa od Afriky přes Ameriku a samozřejmě až po téměř celou Evropu. Značky jako s.Oliver, Aigner a Liebeskind, jsou pojmem na poli módních trendů i té nejvyšší kvality. Portfolio tohoto dodavatele, ale zahrnuje i klasické modely, modely pro mladé, modely seriózní i hravé, stejně jako modely pro děti a to v celé škále cenového rozpětí.

Další z dodavatelů, společnost Brillenmann GmbH je nositelem velmi zajímavých módních produktů využívajících barevnost, poslední materiály, reagující na aktuální trendy, často v omezených kolekcích. To jim dává jistou dávku exkluzivity. Zaměřeno na zákazníky s aktivním, moderním způsobem života.

Sesterské společnosti Opticunion GmbH a Libuda Optic World uzavírají trojlístek základních stavebních kamenů celkové nabídky společnosti WEKOS. Rozsáhlý sortiment zboží tohoto dodavatele zahrnuje snad veškerou možnou poptávku zákazníků od klasických přes trendové až po extravagantní modely, snad jen s výjimkou TOP značek té nejvyšší cenové kategorie.

Tuto základní nabídku společnosti WEKOS pak vhodně doplňují kolekce společností Licefa GmbH (módní, vysoce kvalitní značkové zboží vyšší cenové kategorie), Koberg & Tente GmbH (klasické i moderní produkty střední cenové kategorie) OPDO Sengespeick GmbH (zjm. klasické tvary, ale i módní trendy za zajímavé ceny) a APROPO (jediný dodavatel „neněmecké“ asijské produkce: zjm. klasika za příznivé ceny a také dodavatel kompletního sortimentu akrylátových lup a standartních náhradních dílů).

Cílem společnosti vždy bylo poskytnout jejím zákazníkům nabídku vysoce kvalitního, kompletního a uceleného sortimentu za poctivé ceny. Zajistit pak i následný servis a podporu na té nejvyšší možné úrovni tak, aby zákazník měl důvod se opakovaně vracet.

Motem společnosti pak je neskromný vzkaz:

… pouhá Vaše spokojenost není pro nás dost …


Napište nám

Náš tým

... Josef KOUTNÍK

Obchodní zástupce společnosti
+420 602472963

... Zdeněk WEIS

Obchodní zástupce společnosti
+420 602472964

... Luboš ŠNEJDAR

Ekonom
+420 602472965
wekos@wekos.cz